שני ימים של התרחשויות אמנותיות המציעות מרחב נשימה בימים הקשים שעוברים עלינו – אירועים שנוצרו מתוך הסתכלות כנה על המצב מאז הימים ההם, ועל המקום שלנו בזמן הזה. התכנסות של תקווה אור וחיים בדיוק בנר שביעי ושמיני של חנוכה.

אירועי ״בזמן הזה״ יתקיימו ב-13-14.12 (רביעי וחמישי) במפעל, המזקקה וקולנוע סם שפיגל. הם כוללים הקרנות סרטים, טקסי הדלקת נרות בהובלת אמנים, מופעי מוזיקה, פרפורמנס, יצירות משך בהשתתפות קהל, חנות לתוצרי פרינט מקומיים ופשוט מרחב להפגש בו, להתנחם ולהיות ביחד. הכניסה לכל האירועים חופשית.

ניהול אמנותי: נעמי שלו ואביטל וכסלר / אוצרות תוכן במזקקה: קרן עופר ועופר טיסר / אוצרות תוכן קולנוע סם שפיגל: יהודה בוגומולני, שירי פירסט ודוד באר / מפיקה ראשית: שירה סנדיק / ניהול טכני: אהוד לקס / ניהול מיתוג ואונליין: סטודיו רוזטה / עיצוב גרפי: טל הרדה / אירועי ״בזמן הזה״ נוצרו בשיתוף רשות הצעירים בעיריית ירושלים

להמשך הקריאה

מזער

Whip It

הקרנת סרטה הראשון של דרו ברימור
Whip it, 2009

סרטה הראשון של השחקנית דרו ברימור כבימאית המבוסס על הספר ״נערת הדרבי״. בליס (אלן פייג') היא נערה משועממת שגרה בעיירה קטנה בטקסס. היא סולדת מכל מה שמסביבה ובעיקר מאביה – אלוף פוטבול ומאמן ידוע, ומאימה – משתתפת קבועה בתחרויות יופי. בליס מחליטה שהיא צריכה שינוי. יום אחד היא נתקלת בעלון המזמין לתחרות החלקה על סקטים. היא מגיעה, נבחנת, מתקבלת והופכת לחלק מהקבוצה. מאותו הרגע חייה של בליס משתנים. התוצאה היא סרט אינדי־ספורטיבי נוגע ללב, מלא בהומור עם אנרגיות נשיות גבוהות (ארה"ב 2009 / 111 דקות / אנגלית עם כתוביות לעברית).

משךכשעתיים
14.12 יום חמישי 19:00
קולנוע סם שפיגל, בצלאל 11, קמפוס האמנויות החדש, ירושלים
כניסה חופשית