שני ימים של התרחשויות אמנותיות המציעות מרחב נשימה בימים הקשים שעוברים עלינו – אירועים שנוצרו מתוך הסתכלות כנה על המצב מאז הימים ההם, ועל המקום שלנו בזמן הזה. התכנסות של תקווה אור וחיים בדיוק בנר שביעי ושמיני של חנוכה.

אירועי ״בזמן הזה״ יתקיימו ב-13-14.12 (רביעי וחמישי) במפעל, המזקקה וקולנוע סם שפיגל. הם כוללים הקרנות סרטים, טקסי הדלקת נרות בהובלת אמנים, מופעי מוזיקה, פרפורמנס, יצירות משך בהשתתפות קהל, חנות לתוצרי פרינט מקומיים ופשוט מרחב להפגש בו, להתנחם ולהיות ביחד. הכניסה לכל האירועים חופשית.

ניהול אמנותי: נעמי שלו ואביטל וכסלר / אוצרות תוכן במזקקה: קרן עופר ועופר טיסר / אוצרות תוכן קולנוע סם שפיגל: יהודה בוגומולני, שירי פירסט ודוד באר / מפיקה ראשית: שירה סנדיק / ניהול טכני: אהוד לקס / ניהול מיתוג ואונליין: סטודיו רוזטה / עיצוב גרפי: טל הרדה / אירועי ״בזמן הזה״ נוצרו בשיתוף רשות הצעירים בעיריית ירושלים

להמשך הקריאה

מזער

פצפונת ואנטון

הקרנת סרט לילדים
פצפונת ואנטון, קרולינה לינק, 1999

מבוסס על ספרו האהוב של אריך קסטנר (״אמיל והבלשים״, ״הכיתה המעופפת״, ״מסעות דון קישוט״) ומספר את סיפורם של אנה לואיז, "פצפונת" וחברה אנטון בני העשר. פצפונת ואנטון הם החברים הכי טובים ותמיד מנסים לעזור אחד לשניה. הוריה של פצפונת מאוד עשירים ומעורים בחיי החברה הגבוהה, בעוד אימו החולה של אנטון מתפרנסת כמלצרית בגלידרייה המקומית של ג'ובאני. החלום של אנטון הוא לקחת את אימו לחוף הים כדי שתוכל להחלים, ולשם כך הוא זקוק לכסף. פצפונת מתגייסת למשימה ושני החברים, משני הקצוות של מעמדות החברה, יוצאים להרפתקאות ברחבי העיר (גרמניה 1999 / 110 דקות / מדובב לעברית).

משךשעתיים
14.12 יום חמישי 17:00
קולנוע סם שפיגל, בצלאל 11, קמפוס האמנויות החדש, ירושלים
כניסה חופשית